Szkolenia | Doradztwo | Aplikacje - Empower Group

Trener Mariusz Trojanowski

mariusz trojanowski trener
Obecnie dyrektor Strategiczny w agencji Momentum Worldwide (Grupa McCann Erikson Polska.) Zainteresowania naukowe realizuje w Katedrze Marketingu Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Jest członkiem Stowarzyszenia Marketingu Bezpośredniego oraz członkiem Rady Konsultantów wydawnictwa Wiedza i Praktyka.Mariusz Trojanowski łączy wybitny talent pedagogiczny z obszerną wiedzą.


Absolwent Zarządzania UW, uczestnik programu edukacyjnego w Harvard Business School (Colloquium on Participant-Centered Learning) w USA oraz Uniwersytetu RUCA w Antwerpii, w czasie którego współpracował z Direct Marketing Research Center w Gandawie. Ukończył ?Postgraduate Training for Management Programme? w Centrum Kształcenia Menedżerów w Warszawie

Mariusz Trojanowski rozpoczął praktykę konsultacyjną z zakresu marketingu w 1992 roku, w międzynarodowym zespole International Team for Company Assistance w Warszawie. Od tego czasu kontynuuje prace szkoleniowe i doradcze w obszarze marketingu, marketingu bezpośredniego i sprzedaży.

Specjalizuje się w prezentacjach firmowych, marketingu BTL-owym (głównie marketing bezpośredni i jego instrumenty oraz programy lojalnościowe), obsłudze klienta oraz w działaniach Public Relations.

 

konakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  

 

Zapytaj o aplikacje dla HR

Aplikacje Mariusz Trojanowski